Hikayemiz
Farkımız
Sorularınız?
Bizimle Konuşun

Yıl 1971, ilk tavuklarımızı ve ilk yumurtalarımızı aldık ellerimize. Hırsla değil, hevesle büyümeyi, her zaman ileriye bakmayı tercih ettik.

1995'e geldiğimizde 3 adet kümes ile daha çok yumurta üretmeye hazırdık artık. Göl 1, Göl 2 ve hemen ardından Göl 3' deki birbirinden güzel binlerce tavuğumuz ile kocaman bir aile olduk.

Hayatın temiz ve saf kalması için elimizden geleni yaptık. Bu yüzden 2008'de doğal yumurtamız Doğalım ve organik yumurtamız flotty'i sunduk sizlere. Güzel şeyler bozulmasın, hep güzel kalsın diye.

Tavuklarımızı kafeslerinden çıkartıp, doğal yaşamlarındaki gibi eşelenip, tünemelerine izin verdik. Onları mutlu edersek, bize en iyi yumurtayı vereceklerini biliyorduk. Bunun sonucunda, kafessiz kümeslerindeki tavuklarımızdan aldığımız o yumurtaya da Green Ranch adını verdik.

Yıllar geçti; farklı ihtiyaçları olan ve farklı tatlar arayan müşterilerimiz için yeni flotty' ler ile ürünlerimizi çeşitlendirdik. Sportif yaşayanlar için flotty sports, sofrasında aromatik tatlar isteyenler için flotty herbs ve kahverengi yumurta tutkunları için de flotty coco katıldı ailemize.

2013, flotty organik piliç raflarda. Özlediğiniz tavuk tadı, flotty organik piliç ile sofralarınızda. Tamamen organik yemlerle beslenen, doğaya uygun olarak 71 günde gelişen flotty organik piliç ile, çocukluğunuzun el değmemiş ve temiz tatlarını size getirdik.