Hikayemiz
Farkımız
Sorularınız?
Bizimle Konuşun

Tavuklarımız, bizim çocuklarımız...
Tavuklarımızı, ufacık civcivlerken alıyor, üzerlerine titreyerek büyütüyoruz. Bunu yaparken onlara içeriğini bildiğimiz, kendi üretimimiz olan yemleri veriyoruz. Hayvan refahı kriterlerine uyuyor; onların sağlıklı gelişmeleri, stres ve korkudan uzak yumurtlamaları için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Biliyoruz ki; sağlıklı büyüyen bir tavuk bize en güzel, en lezzetli yumurtayı verir.

Yemlerimiz başka kimsede yok!
Kendi yemimizi kendimiz üretiyoruz. Elazığ' da, uçsuz bucaksız yemyeşil ovaların yanıbaşında olmak, bize en sağlıklı ürünlere ulaşma şansını veriyor. Çevremizdeki illerden yonca, mısır, pul biber, buğday ve arpa gibi yem hammaddelerini en taze oldukları dönemde alıyoruz. Kendi yem fabrikamızda işleyip kendi yemlerimizi üretiyoruz. Bunu yaparken yemlerimize kesinlikle hayvansal katkı ve kimyasal olarak sentezlenmiş yapay renk maddesi eklemiyoruz. Böylece ortaya kalite, hijyen ve sağlığından %100 emin olduğumuz yemler çıkıyor.

Doğal olanı seviyoruz
Biz, hayatın doğal olan yanları hep öyle kalsın istiyoruz. Bunun için üretimimizin her anında, doğaya ve insan sağlığına uygun hareket ediyoruz. Yemlerimize insan sağlığına zararlı katkı maddeleri eklemiyor, tavuklarımızı en kaliteli yemler ile en sağlıklı şekilde büyütüyüruz. Doğal hayata bu kadar uygun büyütülen tavukların yumurtaları da, doğal olarak insan sağlığına en uygun halde oluyor. Bununla beraber tavuklarımızın gübrelerinin de doğaya zarar vermemesi için çalışıyoruz. Kendi gübre işleme tesisimizde gübreleri işliyor, doğaya en yararlı hale getiriyoruz.